Jak powstała Orzechówka...

 

            Zaczęło się od pomysłu naszej rodziny, która już trzecie pokolenie mieszka w Krynicy Morskiej. W starym sadzie postanowiliśmy wybudować dom, komponujący się zistniejącym otoczeniem i nawiązujący do historii okolicy. Miał być on przytulny, stwarzać wrażenie, że stoi na swoim miejscu od dziesięcioleci. Ponieważ budowa trwała kilka lat, mieliśmy czas na przemyślenia. W ten sposób zrodził się pomysł przekształcenia domu w pensjonat...

 

      

 Od 2005 roku do dziś...

 

          1.07.2005 roku przyjęliśmy pod nasz dach pierwszych gości. Od tego czasu poznaliśmy wiele wspaniałych osób, dzięki którym nasza praca nabrała zupełnie innego wymiaru. Dzięki nim wiemy, że dla wielu wypoczynek nad morzem to nie tylko pokój i plaża. To również przygoda poznawania wartościowych ludzi, szukanie harmonii w otoczeniu. Dlatego chcemy, by każdy, któ tego potrzebuje, mógł usiąść pod parasolem jabłoni z filiżanką porannej kawy, zdrzemnąć się popołudniu w hamaku pod wiśnią albo uciąć sobie niezobowiązującą pogawędkę o kwiatach, życiu itp. Byli nawet tacy, co w ramach relaksu zajmowali się pieleniem...  Dla każdego coś się znajdzie :) Dla dzieci są poziomki i maliny, które mogą samodzielnie zrywać, króliki - do obserwacji i pies- Zeus- który wprawdzie powoli się starzeje, ale wita naszych gości z nieustającym entuzjazmem.

 

             Krok po kroku zmienialiśmy naszą ofertę coraz bardziej skupiając się na potrzebach rodzin z dziećmi. Tak powstał plac zabaw, została zakupiona wielka trampolina, stworzona biblioteczka z książkami itp. Nasze otoczenie zmieniamy cały czas. W 2010 roku powstał nieduży apartamennt na poddaszu oddzielnego budynku i altana. W 2013 roku, po kilku latach budowy, oddaliśmy do użytku naszych gości drugi dom (OFERTA PREMIUM). Było to wspaniałe doświadczenie, ponieważ mogliśmy sprawdzić się jako zgrany zespół a także poznać wiele wartościowych osób, bez których pomocy i zaangażowania nie podołalibyśmy temu wyzwaniu.

                  W budynku PREMIUM  przewidzieliśmy miejsce na zabawę dzieci podczas niepogody- pokoik zabaw.

Co jeszcze mamy w planach? 2016 r. i kolejne lata.

 

 

        Wiemy, że możemy zrobić o wiele więcej, by odwiedzający nas Goście mogli czuć się jeszcze lepiej, dlatego w 2016 r. (w budynku PREMIUM) wyposażenie pokoi uzupełniliśmy o ręczniki. Można również skorzystać z usługo prania z suszeniem.

Dodatkowy plac zabaw dla dzieci oraz grill murowany pojawią się prawdopodobnie w 2017 r.  W kolejnych latach chcielibyśmy móc zaproponować Państwu także mozliwość wyżywienia na miejscu. Informacje o zmianach będą pojawiały się na naszej stronie.

Czekamy także na Państwa sugestie. Wiele z uwag naszych gości wzięliśmy do serca, czyniąc naszą ofertę bardziej przyazną (np wymieniliśmy część umywalek na większe)

 

 

 

 

Prosimy o wypełnienie ankiety o tym jaki wg Państwa powinien być 
IDEALNY PENSJONAT
 
Ankieta zajmuje 3 minuty.