top of page

POKOJE I APARTAMENT

Wszystkie pokoje usytuowane są na I piętrze. W holu można trzymać zabawki plażowe oraz wózki. Na parterze jest ogólnodostępna kuchnia, pralka oraz multimedialny ekran dla dzieci z grami edukacyjnymi.
W ofercie:
pokoje nr 4,5- 2-osobowe z balkonem, 
pokój nr 1- 4-osobowy bez balkonu,
pokoje nr 2,3,6,7,8- 3-osobowe bez balkonu
apartament- bez balkonu, oddzielne wejście od ogrodu

 
 

Pokój nr 1

Pokój 4-osobowy, I piętro

Pokój 4-osobowy wyposażony w łazienkę, lodówkę, czajnik, szklanki, talerze i sztućce, TV,moskitiery w oknach. Ekspozycja pokoju północna, co jest atutem w upalne dni. Brak balkonu.

Do spania: Łoże małżeńskie, pojedynczy tapczanik i dostawka hotleowa. Powierzchnia pokoju to 16,1 m.kw zaś powierzchnia łazienki to 2,6 m.kw.

 

 

 

Pokój nr 2

Pokój 3-osobowy, I piętro

Pokój 3-osobowy wyposażony w łazienkę, lodówkę, czajnik, szklanki, talerze i sztućce, TV, moskitiery w oknach. Północno-Wschodnia wystawa jest atutem w gorące letnie dni. Brak balkonu.

Do spania: łoże małżeńskie  i pojedynczy tapczanik.

Powierzchnia pokoju to 15,7 m.kw. zas powierzchnia łazienki to 2,5 m.kw.

Pobyt z dzieckiem do lat 3 jako czwartą osobą w pokoju jest niewskazany.

Pokój nr 3

Pokój 3-osobowy, I piętro

Pokój 3-osobowy o powierzchni 17,5 m.kw wyposażony w łazienkę (2,4 m.kw.), lodówkę, czajnik, szklanki, talerze i sztućce, TV, moskitiery w oknach. Brak balkonu.

Do spania: łoże małżeńskie i pojedynczy tapczanik. Okna pokoju skierowane na stronę Południowo- Wschodnią- pokój ciepły i słoneczny.

 

Nie ma możliwości pobytu dziecka do lat 3 jako piątej osoby ze względu na niesprzyjający temu układ pokoju.

 

 

Pokój nr 4

Pokój 2-osobowy z balkonem, I piętro

Pokój 2-osobowy (powierzchnia 13,4 mkw.) wyposażony w łazienkę (2,3 m.kw.), lodówkę, czajnik, szklanki, talerze i sztućce, TV, moskitiery w oknach.

Do spania: łoże małżeńskie

Pokój posiada balkon i ekspozycję na stronę południową.

 

 

 

Pokój nr 5

Pokój2-osobowy z balkonem, I piętro

Pokój 2-osobowy (13,7 m.kw.) wyposażony w łazienkę (2,4 m.kw.), lodówkę, czajnik, szklanki, talerze i sztućce, TV, moskitiery w oknach.

Do spania: łoże małżeńskie.

Pokój posiada balkon i ekspozycję na stronę Połudnową.

Pokój nr 6

Pokój 3-osobowy, I piętro

Pokój 3-osobowy o powierzchni 13,6 m.k.) wyposażony w łazienkę (2,6 m.kw), lodówkę, czajnik, szklanki, talerze i sztućce, TV, moskitiery w oknach. Pokój bez balkonu.

Do spania: łoże małżeńskie i pojedynczy tapczanik.

Ekspozycja pokoju na stronę Południową i Zachodnią.

Pokój nr 7

Pokój 3-osobowy, I piętro

Pokój 3-osobowy o powierzchni 14,2 m.kw. wyposażony w łazienkę (2,6 m.kw.), lodówkę, czajnik, szklanki, talerze i sztućce, TV, moskitiery w oknach. Pokój bez balkonu.

Do spania: łoże małżeńskie i pojedynczy tapczanik.

Ekspozycja okien na stronę Północną i Zachodnią.

 

 

Apartament na poddaszu

Apartament 5-osobowy na poddaszu niezależnego budynku

Apartament składa się z 4 pomieszczeń: sypialni, kuchni, salonu i dużej łazienki. Pokoje rozdzielone są tylko ścianami, dlatego apartament nadaje się dla rodzin z dziećmi lub osób, które są w bliskich relacjach (brak drzwi między salonem a sypialnią i kuchnią). W każdym oknie zamontowane są moskitiery. Kuchnia wyposażona jest w: lodówkę czajnik szklanki, talerze, sztućce, kuchenkę 2-palnikową, elektryczną, garnki, patelnie. Salon posiada: Stół z krzesłami, Podwójną wersalkę, TV led. Sypialnia wyposażona jest w: łoże małżeńskie, pojedynczy tapczanik. Zaletą apartamentu jest widok na ogród i na zieleń leszczyn. Pomieszczenia w apartamencie są w niektórych miejscach niskie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

 

 

Please reload

Zdjęcie wkrótce
bottom of page